Фахівці в області науки і дієтології розповіли, чому важливо додавати волоські горіхи в свій раціон харчування. За словами медиків, в цих горіхах містяться важливі кислоти, жири і речовини, які допомагають запобігти розвитку захворювань.

Про це повідомляє портал "Lenta.ua"

Медики стверджують, що до складу волоських горіхів входить фітохімічні речовини і багато поліненасичених жирів, які потрібні для хорошої роботи організму. Також в них є елагова, фолієва кислоти, а також вітамін Е, які допомагають покращувати пам'ять людини.

Додаючи волоські горіхи в свій раціон харчування, людина може запобігти шанс розвитку хвороб судин і серця. За результатами досліджень вчених, якщо вживати більше 4-х разів на тиждень волоські горіхи, то можна на 37% знизити шанс ішемічної хвороби серця.

Волоський горіх
Волоський горіх

Також фахівці говорять про те, що навіть якщо в волоських горіхах є багато калорій, вони не провокують появу зайвих кілограм. Тому вчені кажуть, що їх можна вживати замість продуктів харчування, які призводять до ожиріння.

Фахівці провели спеціальне дослідження, учасниками якого стали різні тварини. В результаті досвіду їм вдалося з'ясувати, що горіхи збагачують мікробіом кишечника, а також збільшують кількість корисних бактерій в організмі людини.

Нагадаємо, що фахівці в сфері медицини розповіли, які продукти допоможуть запобігти розвитку раку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, які прості продукти допоможуть зміцнити імунітет.

Також портал "Українці" писав, що експерти назвали вид ковбас, який може серйозно нашкодити здоров'ю людини.