Фахівці в сфері дієтології розповіли про те, які продукти харчування варто включити в свій щоденний раціон харчування, щоб поліпшити здоров'я нирок. За словами медиків, нирки є головним "фільтром" людського організму, вони виконують величезну роботу, тому їх важливо насичувати.

Про це повідомляє портал "Comments.ua"

Перш за все, важливо пити багато води, оскільки вона є цінним ресурсом, який допомагає всім клітинам організму добре працювати. За словами медиків, щодня майже фільтрують приблизно 180 мілілітрів рідини.

До складу яблук входить велика кількість вітамінів і корисних компонентів, які допомагають знизити рівень шкідливого холестерину і цукру. За словами лікарів, яблуко допомагає покращувати функціонування системи крові і кровопостачання парного органу.

Яблука для нирок
Яблука для нирок

Також лікарі говорять про те, що жирні види риби містять в своєму складі омега-3 незамінні кислоти, які добре відбиваються на організмі. Вони можуть контролювати кров'яний тиск і підтримувати функціонування нирок.

Журавлина здатна захистити сечовий міхур від різних інфекцій, а також поліпшити стан нирок. Проте, медики говорять і про те, що людям, які страждають від ниркових проблем, варто обмежити кількість продуктів з великою кількістю фосфору.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, які корисні властивості містяться в волоських горіхах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, чи варто додавати багато йогурту в свій раціон харчування.

Також портал "Українці" писав, що лікарі розповіли, які продукти харчування допоможуть запобігти раку.