Перше падіння ціни очікується вже весною

Аналітичне агентство iPrice, що займається дослідженням ринку електронної комерції, передбачило зниження вартості PlayStation 5. За словами представників компанії, перше падіння ціни очікується вже в травні, через півроку після запуску консолей на ринок.

PlayStation 5
PlayStation 5

За прогнозом, версія з дисководом подешевшає на $29, а цифрова консоль – на $19. При цьому вартість продовжить знижуватися і до кінця 2021 року впаде до $432 і $345 відповідно. Аналітики підкреслюють, що Sony регулярно знижує вартість консолей протягом року після старту продажів нового покоління, а дефіцит пристроїв, що виник через пандемію, до наступного року перестане впливати на ринок.

Світовий запуск PlayStation 5 відбувся 19 листопада. Офіційна ціна на PlayStation 5 Digital Edition в Україні склала 13 499 грн, а за PlayStation 5 з дисководом просять 16 799 грн.

PlayStation 5
PlayStation 5

Нагадаємо, нещодавно також в PS5 виявили неочікувану функцію. Виявляється, в момент придбання нагороди консоль записує аудіо з мікрофона DualSense, якщо тільки його не вимкнуто заздалегідь. Багато користувачів дізналися про це зовсім випадково, залишаючи пости з роликами про свої перемоги.

Окрім цього, після виходу нових консолей не вщухають обговорення порівнянь продуктивності між ними. Багатьох здивувало, що саме PS5 працює краще з іграми на кшталт Assassin’s Creed Valhalla і DIRT 5, хоча на папері Xbox Series X начебто могутніша.