Іспаномовний канал Xbox Studio опублікував в Твіттері нові деталі про S.T.A.L.K.E.R. 2.

На Xbox Series X / S у тайтла буде доступна трасування променів. Гра також увійде в Game Pass для консолей в перший же день після релізу.

Крім цього S.T.A.L.K.E.R. 2 буде підтримувати дозвіл 4K на Series X.

Про це виданню повідомив PR-менеджер GSC Game World Захар Бочаров.

30 грудня GSC Game World опублікувала перший офіційний тизер геймплея S.T.A.L.K.E.R. 2. У відео, яке триває 55 секунд, головний герой потрапив в аномалію. Завдяки ролику користувачі дізналися ім'я сталкера.

Раніше стало відомо, що S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде на консолях минулого покоління, а також на PS5. Бочаров пояснив, що для коректної роботи тайтла потрібно тільки найбільш актуальне залізо.

S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 не планують випускати гру на консолях минулого покоління. Про це розповів менеджер GSC Game World зі зв'язків з громадськістю Захар Бочаров. За його словами, в сиквел можна буде зіграти тільки на ПК, Xbox Series X і PlayStation 5.

Дата виходу S.T.A.L.K.E.R. 2 поки невідома, але команда розробників вже визначила її для себе. Тайтл ексклюзивно вийде на Xbox Series X і ПК. У день релізу гра також буде безкоштовно доступна передплатникам Xbox Game Pass, проте власники Xbox One не зможуть в неї зіграти.

Наскільки пізніше S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде на консолі Sony — невідомо. Раніше розробники пояснили, що це буде залежати від Microsoft.

Термін ексклюзивності може варіюватися від декількох тижнів до декількох місяців або навіть року.