Хотіли грати онлайн або не могли зібратися для покупки підписки PlayStation Plus? Sony вважає, що зараз саме час.

В рамках новорічного розпродажу, в магазині PSstore підписка на 15 місяців PlayStation Plus продається за ціною 12 місяців.

PlayStation Plus
PlayStation Plus

Виходить, купуєш підписку на рік і три місяці отримуєш в подарунок від Sony. Досить вигідна пропозиція для тих, хто має час і любить пограти онлайн.

Варто відзначити, що подібні пропозиції рідкісні для Sony. Акції з підпискою PlayStation Plus бувають у Sony лише два-три рази на рік і тривають тиждень або два максимум. Тому багато користувачів вичікують по кілька місяців в надії дочекатися акції на підписку PlayStation Plus.

Ціна на 12 місяців підписки PlayStation Plus залишається поки стандартною – 1299 гривень. Три місяці підписки обійдуться в 549 гривень, ну а місяць PlayStation Plus буде коштує 209 гривень.

акція на підписку PlayStation Plus
акція на підписку PlayStation Plus

Унікальність підписки PlayStation Plus ще в тому, що кожен місяць гравці отримують три гри абсолютно безкоштовно. Це звичайно не топові ААА-проекти, але завжди хороші ігри або шедеври минулих років, як було з Last of Us. Крім того, власники PlayStation 5 отримують додаткову гру адаптовану до консолі нового покоління.

Ну а любителям Fortnite або Call of Duty неможливо уявити консоль PlayStation без підписки.