Мандалорець відіграє велику роль у п'ятому сезоні Fortnite. Він прийшов у королівську битву як NPC і нападає на гравців, які відразу ж наближаються до його корабля.

Ті, кому вдасться вбити його, можуть забрати його легендарну снайперську гвинтівку і реактивний ранець - в кожному матчі їх буває тільки по одному. Він став скалкою для гравців по всій карті.

Мандалорець у Fortnite
Мандалорець у Fortnite

Спочатку мисливець за головами з'явився недалеко від місця аварійної посадки Razor Crest в центрі карти, де він охороняє шматок Бескара, який гравцям потрібно було зібрати.

Недавнє оновлення дало боту кілька місць появи-деякі гравці виявили, що він плаває в річках, бореться з Io Guard і може підстрелити їх зі своєї фірмової теплової гвинтівки. Він залишив свій корабель.

"Цей чувак з'явився в приємному парку і перебив там Io Guard", – сказав Redditor unlocked_. "До цих пір я не знав, що він може піти так далеко. Я був так заплутаний".

Боси NPC з'явилися в Fortnite раніше в главі 2, а в 4 сезоні ця функція була розширена. Залізна людина, Росомаха і Доктор Дум були NPC в різних іменних місцях, охороняючи особливу міфічну зброю та інші рідкісні предмети.

Мандалорець у Fortnite
Мандалорець у Fortnite

Мародери, група малопотужних ботів, бродили по карті, сіючи хаос в набагато більш ранніх сезонах. Жоден з цих ботів не представляв особливої складності в прямих боях один на один, але вони можуть зіпсувати вам день, якщо випаде така можливість.

"Будьте обережні з Мандо", – сказав Redditor S3BAXTIAN0. "Якщо ти підеш від нього подалі, він буде стріляти в тебе, і ти пошкодуєш, що народився".

Well I think im done playing season 5 when mandalorian snipes you before you land from FortNiteBR

З мандалорцем легко впоратися з близької відстані, якщо ви швидко рухаєтеся навколо нього, але його тепловізійна гвинтівка з комп'ютерним управлінням може вразити вас з відстані в сотні метрів. Він вибив деяких гравців ще до того, як вони приземлилися.

Додавання на карту впізнаваних персонажів, керованих ШІ – цікавий спосіб внести свій внесок у звичайну королівську битву. Мандалорець часто провалює бій, допомагаючи одній стороні вийти вперед, відволікаючи іншу команду.

Epic Games намагалася заохочувати подібні зустрічі, включаючи в королівську битву всіляких ботів.

"Зоряні війни" – один з якорів 5-го сезону. Він блукає по карті, є квести Бескара, які необхідно виконати, щоб розблокувати частини його обладунків, а Грогу – останній елемент розблокованого спорядження в бойовому пропуску.