Актриса озвучування Resident Evil Village Жанетт Маус померла у віці 39 років після восьмимісячної боротьби з раком товстої кишки.

Маус, який зіграв декількох персонажів у майбутній грі Capcom Resident Evil, у тому числі одна з сестер відьом, дочок будинку Дімітреску, також страждала від хвороби Крона і заразилася covid-19 в минулому році-подробиці, які вона розповіла нареченому, Дасті Уоррену, в кампанії GoFundMe, яка була створена, щоб допомогти покрити її медичні витрати в той час.

Уоррен нещодавно підтвердив її смерть у заяві на Facebook.

"З розбитим серцем, але з вдячністю повідомляю вам, що Жанетт Маус померла вчора пізно ввечері через ускладнення раку. Мені дуже сумно, але я дуже пишаюся нею. Вона жила наполегливо, з величезним витонченістю і оптимізм, надихаючи себе, і я впевнений, що багатьох з вас", – написав він.

Компанія Capcom, розробник і видавець найбільш продаваної серії відеоігор, висловила співчуття в Twitter.

"Ми тут, в Capcom R&D 1, глибоко засмучені, дізнавшись про смерть Жанетт Маус, талановитої актриси, яка допомогла принести в світ декількох різних персонажів, включаючи наших відьом, в Resident Evil Village. Ми всім серцем любимо її сім'ю і близьких."

В пості в Instagram після її смерті акаунт драматичної школи John Rosenfeld Studios сказав, що Маус "була частиною сім'ї JRS майже десять років і стала частиною ДНК студії як учениця, викладач, тренер і один. Жанетт дійсно була вона була художницею і була щиро вдячна за те, що стала художницею.Вона володіла неприборканим духом і прагнула бути кращою людиною, кращим вчителем, кращим другом і кращим актором, яким могла бути.

"Світ втратив силу природи, і ми будемо відчувати це ще довгий час. Нам пощастило, що ми знали її, і вона торкнулася всіх нас, хто її знав. Величезний біль, який я відчуваю зараз, пом'якшується тим фактом, що що я став свідком того, як сильно ви її цінували. Тому що було б прикро, якби ви це пропустили. Ми подбаємо про те, щоб поважати її, і ми будемо зберігати її в наших серцях ".

Як актриса та продюсер, Маус знімався у фільмах "Королі міста Чарм" та "мій блиск без зусиль", а також у фільмі Лінн Шелтон"Сестра вашої сестри". Вона з'явиться як один з голосових персонажів в Resident Evil Village, прийдешньому продовженні Resident Evil 7: Biohazard.