Smart Home від АЛЛО – найбільший в Україні магазин товарів, що підключаються до екосистеми Mi Home для швидкого й зручного управління пристроями розумного будинку.

Smart Home знаходиться в Києві, в ТРЦ Retroville, за адресою: проспект Правди, 47. Але цей магазин з вражаючою площею – близько 500 кв.м – можна назвати справжнім будинком. Адже, крім величезного асортименту товарів від вже улюблених китайських брендів Xiaomi, Viomi, Yeelight, Roborock, Soocas, Deerma, Smartmi, Dr. Bei та ін., вражає саме формат магазину: його простір нагадує справжню оселю з повноцінною інфраструктурою, де можна знайти все і відразу – від часничниці та зубних щіток до тренажерів, колясок і навіть дрифт-картів.

Кожну зону Smart Home – нового формату магазинів від ГК АЛЛО – укомплектовано відповідною технікою та гаджетами, які можна протестувати прямо на місці, у живому інтер'єрі.

Наприклад, тут є кухонний острівець із вбудованою технікою, зокрема фільтрами для води, електрочайниками, холодильниками та іншим приладдям, потрібним для приготування й зберігання здорової їжі. У зоні чистоти можна влаштувати тест-драйв робота-пилососа або відчути всі переваги здорового мікроклімату, завдяки очисникам і зволожувачам повітря. У зоні персонального догляду в повному обсязі представлено продукцію з категорії «краса і здоров'я»: зубні щітки, бритви, дзеркала, фени, стайлери, плойки та багато іншого.

Але особливим простором є зона вітальні. Тут представлено унікальну ТВ-панель від бренду Xiaomi з діагоналлю 98" – найбільшим в Україні виставковим зразком, який навіть можна придбати. Крім цього, є зони спорту, дитячих товарів, інструментів, зоотоварів і безліч іншої продукції з категорії «smart».