Microsoft представила наступний набір ігор для Xbox Game Pass у лютому.

З 18 лютого Передплатники Xbox Game Pass можуть транслювати, завантажувати і грати в такі ігри, як Code Vein на ПК, Pillars of Eternity 2: Deadfire - Ultimate Edition на консолі і через хмару, а також Wreckfest на ПК, консолі і в хмарі.

Всі три гри чудові самі по собі і пропонують абсолютно різні враження. Pillars of Eternity 2 – це глибока рольова гра з величезною кампанією, а Code Vein-це Souls-подібна гра з елементами Аніме.

Xbox Game Pass у лютому
Xbox Game Pass у лютому

Пізніше в цьому місяці з'являться і інші чудові ігри, в тому числі прекрасна гра для запуску Xbox Series X, Dirt 5.

Dirt 5 буде доступний передплатникам Xbox Game Pass на всіх платформах з 25 лютого.

Гоночна гра в аркадном стилі включає безліч чудових трас, розташованих в таких місцях, як Норвегія, Італія, Китай і Бразилія.

"Сядьте за кермо неймовірних екстремальних автомобілів і розірвіть самі приголомшливі локації світу в Dirt 5 - новому поколінні гонок по бездоріжжю", - йдеться в Офіційному описі.

"Нагородами гонщик від Codemasters пропонує режим кар'єри, абсолютно нову налаштовувану арену Playgrounds, велику кількість можливостей налаштування, захоплюючі режими мережевих вечірок і багато іншого, все з приголомшливим офіційним саундтреком і сміливим художнім підходом".

Xbox Game Pass у лютому
Xbox Game Pass у лютому

Dirt 5-одна з найкрасивіших ігор для Xbox Series X/S, вона навіть підтримує ігровий процес зі швидкістю до 120 кадрів в секунду.

Він стане доступний для додавання в бібліотеку Xbox Game Pass в той же день, що і Elite Dangerous (консоль) і Superhot: Mind Control Delete на ПК.

Останній являє собою стильний шутер від першої особи, в якому час, вороги і кулі рухаються тільки тоді, коли ви цього хочете. Це робить гру майже схожою на головоломку.

"Час рухається тільки тоді, коли ти рухаєшся», - йдеться в Офіційному описі. "Довгоочікувана третя гра революційної франшизи Superhot, Superhot: Mind Control Delete, дає вам більше інформації про фірмовому потужному фентезійному світі Superhot з великим сюжетом, більш характерним ігровим процесом, великою кількістю дій і великою кількістю зброї.

"Продовжуйте танцювати уповільнений балет руйнування набагато довше, ніж будь-коли раніше».

Elite Dangerous, з іншого боку, описується як багатокористувацька космічна епопея, в якій гравці можуть досліджувати цілу галактику.

Остання гра, яка стане доступна в Xbox Game Pass в лютому – платформер в стилі ретро Killer Queen Black.

Killer Queen Black, доступна для консолей і ПК з 23 лютого, пропонує кооперативну і змагальну багатокористувацьку гру для восьми гравців.

"Боріться за свій вулик в цьому стратегічному командному платформері! Killer Queen Black - це напружений багатокористувацький платформер, в якому можуть брати участь до восьми гравців.