Одне з останніх їздових істот World of Warcraft: Shadowlands виявлено по ходу того, як гравці продовжують вивчати контент MMORPG.

World of Warcraft: Shadowlands
World of Warcraft: Shadowlands

Гравці підтвердили, що фінальний маунт фракції Вентір — Бойовий гаргон Женця Бажання, доступний у Попелястого двору, в якості нагороди графині у фіналі сценарію.

Як отримати маунта — коротко:

  • Четвертий рівень біля Попелястого двору
  • Бути кращим другом у графині
  • Покликати на прийом при щасливому або радісному настрої

Бойовий гаргон Женця Бажання
Бойовий гаргон Женця Бажання

Докладно:

Щоб прокачатися до 4 рівня, буде потрібно воістину величезна кількість аніми — 28 500 одиниць, а також 80 душ. Wow head відзначило, що маунт був отриманий на п'ятому рівні з Попелястим двором, але четвертого може бути теж достатньо, якщо не хочете прокачувати до п'ятого.

Після досягнення рівня необхідно запрошувати Графиню на прийоми Попелястого двору. Для цього потрібно провести 8 сесій, не рахуючи бонуси репутації. Після досягнення дружби необхідно покликати на прийом ще раз, при цьому її настрій має бути "дуже щасливий" або "радісний", щоб отримати маунта в якості нагороди.

World of Warcraft: Shadowlands
World of Warcraft: Shadowlands

Складно сказати, скільки часу потрібно для виконання такої активності, але, враховуючи, що з релізу пройшло близько трьох місяців, навіть завзятий грінд займе досить багато часу.