Режисер фільму жахів "Армія Франкенштейна" звинувачує Capcom в тому, що вони скопіювали його монстрів для Resident Evil Village, пише Gamerant.

У 2013 році режисер Річард Репхорст випустив фільм жахів "Армія Франкенштейна", в якому був показаний ряд унікальних конструкцій монстрів, в яких гуманоїдів поєднувалися з машинами та іншими механічними частинами.

Resident Evil Village
Resident Evil Village

Перенесемося в 2021 рік, і тепер Раапхорст звинуватив розробника франшизи Resident Evil, Capcom, в крадіжці його малюнків монстрів для недавно випущеної гри Resident Evil Village, надавши кілька переконливих порівняльних фотографій, щоб аргументувати свою позицію.

У недавній публікації на LinkedIn Раапхорст показав фотографії, на яких монстр Sturm з Resident Evil Village порівнюється з істотою з його фільму «Армія Франкенштейна». Штурм, для тих, хто ще не грав у Resident Evil Village, виглядає як гуманоїд з величезним пропелерним двигуном у верхній частині тіла. Хоча не було доведено, що Capcom безпосередньо вкрала ідею штурму в армії Франкенштейна, ці два дизайни дуже схожі.

Однак схожість між дизайном монстрів Resident Evil Village і армією Франкенштейна набагато глибше, як вказав користувач Twitter CloneKorp. CloneKorp надала кілька додаткових порівняльних фотографій, що показують, що три інших монстра з Resident Evil Village дуже схожі на монстрів з армії Франкенштейна. Всі ці монстри походять з однієї з пізніших частин Resident Evil Village, зокрема, із зони Factory, де гравцям належить битися з Гейзенбергом, одним з чотирьох лордів матері Міранди.

На момент написання цієї статті Capcom ще не відповіла на ці звинувачення, хоча Eurogamer взяв у Раапхорста інтерв'ю. Раапхорст сказав, що зустріч з монстром Штурм в Resident Evil Village така ж, як коли подібна істота зустрічається у фільмі «армія Франкенштейна». Він пішов так далеко, що сказав, що битва з босом "виглядає як аніматік" для фільму "армія Франкенштейна".

В інтерв'ю Eurogamer Раафорт сказав, що хотів би отримати визнання в Resident Evil Village і вивчає варіанти. Однак було зазначено, що права на фільм «армія Франкенштейна» не належать Раапфорту. Навпаки, фільм насправді належить MPI Media Group.

Питання про те, чи Capcom навмисно запозичив дизайн монстрів Resident Evil Village з армії Франкенштейна, залишається предметом суперечок. Хоча чотири монстри з армії Франкенштейна виглядають схожими на монстрів з Resident Evil Village, здається, що це повинно бути більше, ніж просто збіг, все ж можливо, що це було не навмисно. Шанувальникам доведеться почекати, поки Capcom не випустить заяву з цього приводу, щоб дізнатися більше.