Обидві версії Minecraft, Bedrock і Java, отримають першу частину оновлення caves & Cliffs 8 червня, підтвердив Розробник Mojang. Останній патч, що включає нові блоки та моби, буде доступний на мобільних пристроях, Nintendo Switch, ПК, PS4, PS5, Xbox One і Xbox Series X | S.

З цим оновленням будуть додані три нових моба: підводні істоти аксолотлі, що світяться кальмари, ексклюзивні для Minecraft Earth, і кози. Хоча аксолотлі нападають тільки на потопельників, вони в більшості своїй нешкідливі.

Те ж саме і зі світяться кальмарами. Кози, з іншого боку, є найбільш агресивними з трьох нових мобів в майнкрафт, коли можливо, б'ють гравців головою.

Крім трьох мобів, Caves & Cliffs приносить в Minecraft близько 91 нового блоку. Це включає аметист, мідь і крапельниці, але Mojang сказав, що решта «може бути трохи складніше виявити». Гравці можуть переключитися в творчий режим, щоб отримати негайний доступ до всього нового контенту Minecraft.

Це лише перша частина масштабного оновлення. Mojang розділив Caves & Cliffs на дві частини, щоб зосередитися на» набагато більших змінах", запланованих на другу половину. Друга частина запускає це свято.