Sony оголосила, що продовження God of War 2018 року відкладено до 2022 року і що довгоочікувана гра вийде як на PS5, так і на PS4.

Глава PlayStation Studios Херман Халст оголосив про цю новину в блозі PlayStation.Blog у відповіді на питання, в якому він обговорив, що буде далі з PlayStation Studios.

Хоча він поділився тим, що Horizon Forbidden West все ще знаходиться на шляху до випуску цього святкового сезону, God of War стартує «трохи пізніше», тому було прийнято рішення просунути гру до 2022 року, щоб переконатися, що це «дивовижна гра God of War, яку ми всі хочемо грати».

God of War
God of War

"Отже, в даний час у нас в розробці знаходяться дві дуже великі, дуже наративні ігри: Horizon Forbidden West і наступна God of War", - сказав Халст. "Що стосується Horizon, ми думаємо, що скоро випустимо цей святковий сезон. Але це ще не зовсім точно, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб підтвердити це вам якомога швидше.

«А для God of War проект почався трохи пізніше. Тому ми прийняли рішення перенести цю гру на наступний рік, щоб Студія Santa Monica Studio могла випустити приголомшливу гру God of War, в яку ми всі хочемо грати"