Пропонуємо переглянути останній трейлер гри, яка вже вважається справжнім шедевром - Ghost of Tsushima.

Дивіться останній кінематографічний трейлер «Привид Цусіми», яка готується до випуску 17 липня.

Гра вийде ексклюзивно для PlayStation 4.

Також раніше стало відомо, що у Twitter з'явився емодзі, присвячений самурайського екшену Ghost of Tsushima. Тепер після хештег #GhostOfTsushima буде з'являтися зображення голови головного героя в масці.

Раніше власні емодзі отримали контролер DualSense і Еллі з серії The Last of Us. Перший з'явився після першої демонстрації PlayStation 5 і супроводжує хештеги #PlayStation5, #PS5Reveal і #PS5. Другий приурочений до релізу The Last of Us Part II. Його можна побачити, набравши #TheLastofUs, # TheLastofUs2 або #TheLastofUsPartII.

Реліз Ghost of Tsushima запланований на 17 липня ексклюзивно на PlayStation 4. Раніше представники студії Sucker Punch продемонстрували чотири концепт-арту, які використовувалися при розробці гри.

Розробники Ghost of Tsushima з Sucker Punch Productions поділилися новою інформацією про екшені. На цей раз мова зайшла про бойову систему. За словами авторів, в першу чергу вони хотіли зробити упор на швидкість боїв, а також на точність ударів головного героя і його супротивників.

Геймдизайнер хотіли показати, що в руках у головного героя - гостра катана, що вимагає поваги як з боку гравця, так і з боку опонентів, і що зброєю можна вбити за пару ударів. Однак при цьому користувач не повинен забувати, що і сам може загинути, якщо пропустить кілька помахів.

Варіативність боїв була досягнута за рахунок зміни бойових стійок, яких у Дзина кілька. Кожна підійде під різних супротивників. Наприклад, проти опонентів з мечами підійде стійка каменю, а проти щитоносців краще використовувати стійку води - в ній Дзин краще помічає їх вразливі місця.

Автори з самого початку намагалися зробити так, щоб гравець відчував кожен удар головного героя, але при цьому міг швидко реагувати на ситуацію в бою. Для цього їм довелося пожертвувати реалізмом - наприклад, Дзин може моментально перервати анімацію потужного помаху, щоб відобразити ворожу атаку. Оскільки противники в Ghost of Tsushima нападають не по одному, це допоможе гравцеві краще контролювати хід бою.

Ghost of Tsushima вийде 17 липня тільки на PlayStation 4. Це буде останній ексклюзив консолі.