Диетолог Наталья Самойленко разместила очень полезный пост для всех любителей сала. Стало известно, что украинский продукт нужно есть в специальных дозах и он сможет давать необходимые витамины в нужно количестве.

Соответствующую публикацию обнародовали на странице «samoylenko_diet» Instagram.

"Сало - є не тільки справжнім українським продуктом, а ще й джерелом цінних жирних кислот. Якщо ви не вживаєте сало по тій причині, що боїтесь надлишу поганого холестирину то спокійно можете діставати сало з морозильника! Побоювання, ніби з салом в організм надходить значна кількість холестерину, занадто перебільшені та навіть невірні. При споживанні 20-30 грамів сала в день (рекомендована кількість) в організм потрапляє 30 мг холестерину. Для людей з нормальним здоров'ям допустима денна доза холестерину є 300 мг, а для тих, хто пережив інфаркт або інсульт – до 200 мг. Тобто вживання 30 грамів сала в день не тільки не підвищить рівень холестерину, а навпаки, спалюватиме його. У якому вигляді вживати сало? Найкраще вживати в солоному або ж маринованому вигляді, так як інші варіанти приготування як копчення, смаження не принесуть користі для вашого здоров’я", - подписан пост в социальной сети.

Кроме этого, эксперт рассказал, что в сале есть очень много полезных витаминов для организма человека.

"Корисні властивості: Містить в собі вітаміни: А, В1, В2, В3, В6, В12, D, E й мінерали: кальцій, магній, цинк, залізо, фосфор, селен та інші. Незамінні омега-3 поліненасичені жирні кислоти, потрібні для утворення оболонок довкола нейронів і протидії запальним процесам. Містить холін – це вітамін B-комплексу, який бере участь у метаболізмі, що відіграє важливу роль в обміні жирів. Лецитин, що міститься у салі, сприятливо впливає на судини і клітинні мембрани, зміцнює їх та робить більш еластичними. Містить арахідонову кислоту, оскільки організм людини не синтезує її в достатній кількості для покриття її потреби, її потрібно вносити з їжею Для того щоб отримати максимум користі при вживанні сала, потрібно пам’ятати, що тільки помірне споживання сала принесе користь. Вживайте сало вранці або ж в обід, саме о цій порі крім корисних речовин, Ваш організм отримає потужне енергетичне підживлення. Зверніть увагу! Якщо ви маєте проблеми з серцево-судинними захворюваннями, потрібно відмовитись від соленого сала, вживайте в невеликих кількостях свіже або ж свіжо морожене за рекомендацією вашого лікаря!", - поделился эксперт.

сало на базаре
сало на базаре