У Селидовому Донецької області помічники народного обранця з ОПЗЖ Володимира Мороза влаштували бійку під час засідання міської ради.

В результаті постраждали двоє місцевих депутатів. Про це в п'ятницю, 26 листопада, у своєму Facebook повідомив нардеп з депутатської групи "За майбутнє", голова парламентського комітету з прав людини Дмитро Лубінець.

За його словами, помічники члена фракції ОПЗЖ Роман Кушнаренко і Денис Кураковський зламали щелепу представнику "За майбутнє" Артуру Сукову. Також в результаті нападу у депутата зі "Слуги народу" Тетяни Мухаметвлієвої була зламана рука.

Лубинець вважає, що метою цього нападу був зрив сьогоднішнього засідання міської ради. У коментарі виданню "Східний варіант" він закликав міністра внутрішніх справ Дениса монастирського відреагувати на інцидент.

"Також чекаємо реакції від керівництва політичної партії ОПЗЖ", – додав політик.

Лубінець опублікував кадри інциденту на своїй сторінці в соцмережі.

За словами прес-служби політичної сили, нардеп Мороз разом зі своїми однопартійцями "заблокували прийняття місцевою владою в особі Руслана Сукова незаконного рішення". Зокрема, партія стверджує, що місцеві депутати нібито хотіли "відібрати частину приміщень" у "громадської організації людей з інвалідністю".

"Тому сьогодні ми разом з командою і головою Донецької обласної організації інвалідів надією Поламарчук прийшли на сесію, щоб протистояти черговим протизаконними діям Сукова і позбавити його можливості відібрати приміщення у громадської організації", – заявив Мороз.

Помічники депутата від ОПЗЖ влаштували бійку в міськраді
Помічники депутата від ОПЗЖ влаштували бійку в міськраді

У повідомленні на сайті ОПЗЖ також зазначено, що представники команди постраждалого депутата Сукова "намагалися чинити силовий тиск на Володимира Мороза", чим і зірвали сесію.

"У ситуацію змушені були втрутитися правоохоронні органи", – підсумували в партії.

При цьому в повідомленні політсили не йдеться про травми, отримані місцевими депутатами в результаті нападу помічників Мороза.