У Києві неадекватний господар нацькував собаку бійцівської породи на жінку з Бігль. Пес мертвою хваткою вчепився в іншу собаку, відчепити його не могли. Відповідне відео опублікували в співтоваристві «Київ оперативний» в соціальній мережі Facebook.

Автори відео попереджають, що людям зі слабкою нервовою системою його краще не дивитися.

Відзначається, що інцидент стався на вулиці Прирічній, 27.

Внимание! Людям с слабой нервной системой просмотр видео не рекомендуется! Киев, Приречная, 27: в очередной раз неадекватный и пьяный хозяин стаффа спустил собаку на женщину с биглем. Кстати, 26.06.2020 в 20:05 эта же собака напрыгнула на спину прохожему мужчине. Полиция на вызов не приехала🤷🏻‍♂️

Posted by Киев Оперативный on Sunday, July 5, 2020

«В черговий раз неадекватний і п'яний господар стаффа спустив собаку на жінку з Бігль. До речі, 26.06.2020 о 20:05 ця ж собака стрибнула на спину перехожому чоловікові », - пишуть в співтоваристві, відзначаючи, що поліція на виклик так і не приїхала.

«Власники стаффа і інших бійцівських порід для мене в принципі загадкові люди. Що ви хочете показати або довести цією собакою суспільству? Ні, безумовно, таку породу можна, хоч і вкрай складно, адекватно виховати, але я зараз про щось середньому по нашій країні ... Коли ведете таких потенційно небезпечних тварин без намордника і повідка по вулиці, так і хочеться часом прописати в бороду господареві! Сорі за прямоту! », - написав один із коментаторів.

«Собака без намордника - штраф 17 тисяч. Якщо напала, то господаря до в'язниці, а собаку на перевиховання або приспати »,« А можна, люди, перед тим як заводити собак, будуть проходити обстеження у психіатра? »,« Наступного разу це може бути не бігль, а чийсь дитина ... Чого чекати? », - запитують інші городяни.