В Україні кілька днів відбувається бурхливе обговорення нового законопроекту про мобілізацію, висловлюються про нього усі.

Хтось вважає, що він порушує права українців за Конституцією, а хтось переконаний, що без таких заходів перемогти у війні з Росією буде неможливо. Також "вилазить" і гвардія політиків, що проштрафилася, яка намагається грати в популізм і заробляти собі політично бали. Серед них Юлія Тимошенко та Юрій Бойка (з проросійської ОПЗЖ) - вони критикують проект закону.

Віктор Медведчук та Юрій Бойко
Віктор Медведчук та Юрій Бойко

Також висловився про законопроект і речник Верховної Ради Руслан Стефанчук. Він погоджується, що законопроект про зміни в мобілізації має жорсткі заходи, однак інакше виграти у війні з державою-агресором Росією буде складно.

"Так, це жорсткі заходи, але, повірте, що роликами з псом Патроном цю війну виграти неможливо. Тому має бути чітка, збалансована державна політика, яка стосується того, як забезпечити перемогу у війні, як відстояти свою незалежність та державність, – сказав спікер парламенту в ефірі телемарафону.

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук

Він визнав, що деякі положення законопроекту викликають резонанс у суспільстві, проте українці мають зрозуміти, що лише єдність народу може забезпечити перемогу Україні.

Стефанчук зазначив, що для Верховної Ради цей законопроект є пріоритетом. При розгляді документа в парламенті "прислухатимуться до тієї позиції, яку заявили Генеральний штаб, міністерство оборони та Кабінет міністрів".

Нагадаємо, кому не вручають повістки співробітники ТЦК: у Сухопутних військах розповіли, хто може не переживати у ТРЦ.

Раніше ми співчували, що це квиток в один кінець: військовий про запропоновані 36 місяців служби на передовий.