18 вересня в обласну дитячу клінічну лікарню на Космічній доставили 2-річного хлопчика, якого покусала собака. Дитина знаходиться в реанімації у вкрай важкому стані.

Собака відкусив геніталії двухрічному хлопчику
Собака відкусив геніталії двухрічному хлопчику

Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати малюкові життя. Уже кілька годин проводиться складна операція, - повідомляє Інформатор, посилаючись на власні джерела.

Інцидент стався в Селідово, Донецької області. Сім'я як раз відзначала День народження малюка. Поки родичі були в будинку, хлопчик вийшов у двір, де на нього напала домашня собака. Дитину доставили в Дніпро за допомогою санавіації. Хлопчика в супроводі відомого дитячого анестезіолога Андрія Островського реанімобілем медицини катастроф Донецької області привезли на майданчик аероевакуаціі 66-го мобільного госпіталю, звідки військовим вертольотом з мамою евакуювали в Дніпро.

Собака вчепилася в пахову область. В результаті чого хлопчик втратив геніталій, анального отвору і отримав пошкодження стегнової артерії. Прямо зараз хірурги роблять все можливе, щоб зберегти ногу дитини.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Дніпрі лікарі борються за життя двох маленьких хлопчиків. 9-річному Родіону і 3-річному Вані потрібна допомога. Її збирає благодійний фонд «Kiddo».