У Польщі правоохоронці затримали 38-річного громадянина України, який інсценував свою смерть і намагався обдурити польських страховиків. Він претендував на отримання страхових виплат на загальну суму в майже 26 млн злотих (близько 6,8 млн доларів США).

Читайте нас у Google News!

Повідомляється, що в кінці жовтня 2019 року мати українця Євгена П. звернулася в більш ніж десяток страхових компаній в Польщі. Жінка звернулася за компенсацією за смерть сина.

За версією жінки, її син загинув в результаті нещасного випадку влітку 2019 року. Він нібито випав за борт човна в Київському водосховищі. За наданими жінкою документам, тіло загиблого нібито було знайдено два місяці по тому і піддано кремації на наступний день.

Правоохоронці встановили, що в період з жовтня 2018 року по січень 2019 року Євген П. уклав договори страхування життя в двадцяти страхових компаніях. Також з'ясувалося, що українець отримав польське громадянство в грудні 2018 року і використовує польські документи в якості Eugeniusz P., про що не повідомляв ні однієї страхової компанії.

Поліція встановила, що «мертвий» чоловік проводив час в подорожах. За новими документами він відвідав Україну, Великобританію, Туреччину і Кіпр.

Зараз українець затриманий, йому загрожує позбавлення волі на термін 10 років.