Військовим Національної Гвардії воїнської частини №3030 міста Київ під час патрулювання видали зіпсовані сухпайки. Про це повідомляє "Київ оперативний".

Як зазначено, на відзнятому відеоматеріалі двоє військовослужбовців з шевронами розпечатують зелений поліетиленовий пакет з державним гербом. Усередині вони виявляють рідину і щось біле, схоже на личинок або опаришів.

"Воно все мокре, опариші. Там розлилося все", - коментує один з них.

Окрім цього, чоловіки перевірили ще десять подібних пайків, і в чотирьох з них виявили такий самий вміст.

Не дивитися під час їжі Не дуже звична для нас ситуація, але хлопці із військової частини 3030 попросили опублікувати відео, де вони показують якість обіду, який їм видали під час патрулювання. Кажуть, що після таких знахідок всередині пакету - перевірили ще 10 подібних пайків і 4 з них були із таким самим сюрпризом в середині.

Posted by Киев Оперативный on Wednesday, September 23, 2020

«Хлопці з військової частини 3030 попросили опублікувати відео, де вони показують якість обіду, який їм видали під час патрулювання. Кажуть, що після таких знахідок всередині пакету — перевірили ще 10 подібних пайків і 4 з них були з таким же сюрпризом всередині», — йдеться у повідомленні.

Нещодавно портал "Українці" публікував інформацію щодо повернення військовим сухпаїв зразку СРСР, чому бійців знову почали годувати гидотою читайте в матеріалі.