Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів достроково передав Міноборони партію з декількох сотень реактивних піхотних вогнеметів РПО-16.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

реактивний піхотний вогнемет РПО-16
реактивний піхотний вогнемет РПО-16

Зазначено, що минулого тижня ця партія вогнеметів успішно пройшла приймально-здавальні випробування і підтвердила свої тактико-технічні характеристики.

"У ході бойових стрільб всі цілі були вражені відповідно до програми випробувань. Ці реактивні піхотні вогнемети високоефективні для прицільного ураження легкої броньованої техніки і противника, що знаходиться в укритті на відстані до одного кілометра", – сказав директор інституту Володимир Щербань.

реактивний піхотний вогнемет РПО-16
реактивний піхотний вогнемет РПО-16

Одночасно з приймально-здавальним випробуванням РПО – 16 фахівці підприємства продемонстрували модернізовану версію цього вогнемета-полегшену версію РПО-16, яка буде зручною та ефективною при виконанні бойових завдань Сил спеціальних операцій, спецпідрозділів СБУ та розвідувальних підрозділів десантно-штурмових військ. Випробування модернізованого вогнемета також пройшли успішно в присутності військових.

РПО - 16-це український реактивний піхотний вогнемет одноразового використання з боєприпасом об'ємного вибуху, розробка Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів (м.Шостка). Створення та серійний випуск РПО-16 стали можливими завдяки кооперації виробничих потужностей підприємств-учасників ДК Укроборонпром. Всі елементи конструкції і складові частини виконані з вітчизняної сировини і матеріалів.