До забезпечення публічної безпеки та громадського порядку задіяні додаткові наряди поліції та військовослужбовці Національної гвардії України.

Під посиленим наглядом правоохоронців перебуватимуть не лише вулиці Києва, але й місця масового скупчення громадян, ринки, транспортні розв’язки, станції метрополітену тощо.

У разі виявлення вибухонебезпечного чи підозрілого предмета слід терміново повідомити про знахідку правоохоронцям та надати максимально детальну інформацію. Категорично заборонено торкатися невстановлених предметів, розглядати чи самостійно їх розгортати. При цьому слід зберігати спокій та рівновагу, не провокувати паніку.

До Києва вводять додаткові загони поліції та нацгвардії
До Києва вводять додаткові загони поліції та нацгвардії

Поліція Києва звертається до киян та гостей столиці з проханням бути уважними та обережними й, у разі необхідності, негайно телефонувати на спецлінію 102.

Раніше повідомлялося, що 44-річний Максим Кривош, який захопив автобус у Луцьку і утримує людей більше 9 годин, попередив, що заручники – в поганому стані. З ним є один поранений, вагітна жінка і дитина.

Про це терорист заявив у телефонній розмові з журналістами телеканалу "НТА", передають "Волинські новини".

"До написаного мені додати немає чого. Ці вимоги виконуються – я відпускаю людей. Поліція не йде мені на зустріч. Ні одного кроку я не бачив, одні провокації. Заручники в поганому стані. Повний автобус. Одна людина поранена, одна вагітна, одна дитина. Що вам ще цікаво… Не один г**дон, із тих перерахованих мною, не виклав в мережу відеозвернення про те, що я просив", - сказав чоловік.

Також стало відомо, що на час вечора вівторка ведуться переговори з терористом, який взяв у заручники пасажирів автобуса на Театральній площі в Луцьку.

Таку заяву зробив президент Володимир Зеленський на спільному з президентом Швейцарії брифінгу, під час спілкування з представниками ЗМІ у Києві, передає прес-служба Офісу президента у Facebook.

"Над звільненням громадян, які перебувають у захопленому автобусі в Луцьку, працюють професіонали, ведуться переговори з людиною, яка захопила заручників... Робимо все, щоб звільнити наших заручників. Зараз ведуться переговори з чоловіком, який захопив заручників, тому не можу говорити про деталі", - сказав Зеленський.

За його словами, в Луцьку працюють співробітники МВС, СБУ, залучені представники Офісу президента.