На ТКГ домовилися про повну і всеосяжне припинення вогню на лінії розмежування - заборона на ДРГ, атаки, дрони, снайперів.

Таку інформацію у себе в Facebook виклав екс-радник голови РНБО по реінтеграції ОРДЛО Сергій Сивохо.

Не так оптимістично такі домовленості сприймає військовий волонтер і блогер Роман Доник.

АТО, ООС, українські вояки
АТО, ООС, українські вояки

За його інформацією, українським військовим просто строго-настрого тепер заборонили відкривати вогонь по противнику, навіть в найкритичніших випадках.

Це результат поїздки глави Генштабу Хомчака в зону ООС, куди його особисто делегував президент Зеленський. Більш того, Хомчак навіть було призначено «смотрящих» за дотриманням режиму тиші. Той, хто не буде дотримуватися наказ повинен вже готуватися писати рапорт.

Роман Доник зазначає, дійсно серед українських військових на Донбасі введена повна заборона на розвідку, на використання безпілотників, про артилерію і зовсім нічого говорити.

Волонтер обурений, тепер українців будуть просто по-тихому знищувати, а Зеленський буде висловлювати стурбованість і брати під особистий контроль.

Роман Доник зазначає, у нього особисто до Сивохо всього одне питання: які покарання у них до росіян, які порушуватимуть наказ і стріляти по українських позиціях, їм теж потрібно готуватися рапорту писати?