Сьогодні, 26 листопада, кількість нових хворих на Covid-19 вперше перетнула позначку в 15 000. Місяць тому Володимир Зеленський називав цю цифру приводом для повного локдауну.

Першим з пропозицією повернути Повний карантин виступив міністр культури Олександр Ткаченко. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пізніше анонсував локдаун при досягненні 30 000 хворих на добу. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у четвер заявив про необхідність негайного локдауну на найближчі три-чотири тижні.

Статистика на 26 листопада, МОЗ
Статистика на 26 листопада, МОЗ

Одним з варіантів карантинних обмежень донедавна розглядали продовження карантину вихідного дня, термін дії якого закінчиться в найближчі вихідні. Зараз же у Кабміні є три сценарії розвитку подій для повного локдауна. Відмінності - в датах, пише "Ліга. Бізнес".

Варіанти локдауна в грудні:

Перший варіант. Введення жорсткого карантину буквально відразу після прийняття гарантують підтримку бізнесу економічних законів. Тобто локдаун може бути введений вже наступного тижня, якщо зростання захворюваності не сповільниться. Термін обмежень - від двох тижнів до закінчення новорічних свят.

Другий варіант. Карантин вводиться не раніше 15 грудня і триває до закінчення різдвяних свят. Цей варіант дає підприємцям можливість підготуватися до обмежень.

Третій варіант. Обмежити роботу ряду підприємств з 29 грудня на два або три тижні.

Карантин в Україні, скріншот з відео
Карантин в Україні, скріншот з відео

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші