В Україні продовжують обговорювати введення більш жорстких карантинних обмежень та локдауну на період новорічних свят.

Зокрема у Міністерстві культури України прийняли рішення про обмеження кількості людей під час релігійних служб і святкових заходів. Про це йдеться сторінці Мінкульту в соціальній мережі Facebook.

У зв'язку з великою кількістю інфікованих коронавірусом і несприятливою епідеміологічною ситуацією в країні, було прийнято рішення обмежити кількість учасників релігійних обрядів і свят до 20 осіб.

Скріншот: facebook.com/MKIPUkraine
Скріншот: facebook.com/MKIPUkraine

Проте, наразі не уточнюється, чи будуть діяти дані обмеження на період релігійних свят на початку січня – Різдва і Хрещення.

Обмеження торкнуться й інших сфер культури. Наприклад, в кінотеатрах і театрах наповненість залів глядачами не повинна перевищувати 50% місць. Екскурсії в музеях проводити дозволено, але тільки за умови розміщення однієї людини на 20 квадратних метрах.

Якщо у списку карантинних обмежень будуть зміни, то українців обіцяли попередити про це за сім днів, щоб була можливість підготуватися заздалегідь.

Раніше ми повідомляли, чоловік прожив 100 років завдяки алкоголю, фастфуду і цигаркам: несподіване одкровення довгожителя. 100-річний житель Китаю відкрив секрет свого довголіття

Нагадаємо, як працюватимуть дитсадки, школи та виші під час карантину: в уряді прийняли рішення. Про це на брифінгу сказав тимчасовий виконувач обов'язки міністра освіти та науки Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші