Під Івано-Франківськом стався конфлікт між місцевими жителями і працівниками військкомату, які хотіли забрати хлопця для проходження служби в армії.

Інцидент стався в місті Надвірна 23 липня. Відео конфлікту опублікувала користувач Facebook Іванна Чуревич.

"ШОК ... Ось так в Надвірній серед білого дня без попередження забирають дітей в армію", - написала вона.

В мережі почали з'являтися повідомлення, що подібна "мобілізація" відбувалася незаконно - нібито хлопець просто йшов по вулиці, і працівники військкомату спробували помістити його в автомобіль.

Перехожі втрутилися в ситуацію і не дали вивезти юнака. Незабаром почалися суперечки і зав'язалася штовханина, на місце прибули поліцейські і намагалися врегулювати конфлікт. Сам молодий чоловік тим часом зник.

Пізніше правоохоронці заявили, що цей хлопець насправді був "ухильником".

Також прес-секретар обласної поліції Христина Максімчак запевнила, що ніяких відпрацювань разом з військкоматом не було, і патрульні просто побачили конфлікт між групою людей (близько 20 осіб) і вирішили втрутитися. Про це передає "Суспільне.Новіні".

За словами прес-секретаря Івано-Франківського обласного військового комісаріату Юлії Гамми, 21-річного хлопця затримати в результаті так і не вдалося - він втік під час конфлікту.

Вона додала, що призовник вже не вперше хоче уникнути служби в армії.

"За інформацією, яку надав Надвірнянський військовий комісаріат, здійснювалося оповіщення призовників, тому що зараз триває заклик. Громадянин 1999 роки вже кілька разів ухилявся від призову. Подавалися документи в правоохоронні органи, тому що є кримінальна відповідальність за ухилення від призову. Під час оповіщення він почав себе неадекватно вести, викликали правоохоронців, з якими він так само не хотів спілкуватися і пред'являти документи ", - розповіла Гамма.

Чоловік, який на місці став конфліктувати з поліцейськими, виявився батьком "ухильника".

Після інциденту документи і інформацію про призовників передали правоохоронцям.