Синоптики розповіли про те, якою буде погода на території нашої країни в найближчі три дні і як зміниться температура повітря. За їхніми словами, погода в Україні зміниться через прихід антициклону, разом з яким в країну "зайдуть" сильні морози, але снігопади зникнуть.

Про це повідомляють на сайті Українського гідрометеорологічного центру.

Як кажуть синоптики, картина з погодою на території нашої країни буде змінюватися, починаючи з 14 лютого. У Житомирській, Вінницькій областях, а також на Заході буде невеликий сніг, але інша частина країни радітиме сухій погоді і мінливій хмарності.

Що стосується температури повітря, то в південних областях на день Святого Валентина очікується 10 градусів морозу, при цьому, на Заході – 1-6 градусів нижче нуля. Також очікується сильний вітер, швидкість якого досягне 7-12 метрів за секунду. У Києві опадів не буде, але подує вітер, вдень очікується 3-5 градусів морозу.

Погода в Україні на 14 лютого
Погода в Україні на 14 лютого

15 лютого в північних і західних областях стане холодніше, а ось в південних і східних регіонах температура повітря трохи стане вище. Столиця України також буде без опадів, стовпчики термометрів опустяться до 8-10 градусів нижче нуля.

Погода в Україні на 15 лютого
Погода в Україні на 15 лютого

16 лютого в усіх областях буде цілковитий антициклон-очікується суха погода, через хмари вигляне сонце, але за вікном буде сильний мороз. Вдень очікується 8-15 градусів морозу, а вночі – 14-24 градуси нижче нуля. У Києві вдень очікується 11-13 градусів морозу, а вночі температура опуститься до 17-19 градусів нижче нуля.

Погода в Україні на 16 лютого
Погода в Україні на 16 лютого

Нагадаємо, що синоптики попередили українців про те, що в країні очікуються різкі перепади погоди.

Як раніше повідомляв портал "Українці", синоптики розповіли про те, якою буде погода в Україні до кінця зими.

Також портал "Українці" писав, що синоптики розповіли, коли в Україну прийдуть сильні морози.