У середу, 31 березня 2021 року, погода на території нашої країни порадує високою температурою і наявністю сонця на небі. Так, наприклад, синоптики стверджують, що в західній частині нашої країни стовпчики термометрів піднімуться до 17 градусів вище нуля.

Про це повідомляють на сайті Укргідрометцентру.

Як розповіли синоптики, по всій території нашої країни в крайній день першого весняного місяця очікується мінлива хмарність. За їх словами, опадів в цей день у всіх регіонах не передбачається, тому можна сміливо виходити на прогулянку.

Погода в Україні
Погода в Україні

Що стосується температури повітря, то в західних регіонах вдень очікується 14-17 градусів вище нуля, а вночі повітря охолоне до 4-7 градусів тепла. У північній частині нашої країни стовпчики термометрів вдень піднімуться до 10-15 градусів тепла, а вночі температура коливатиметься від -2 до +6 градусів.

Погода в Україні на 31 Березня
Погода в Україні на 31 Березня

Також синоптики говорять про те, що в центральних регіонах України вдень температура повітря складе від 10 до 16 градусів вище нуля, а вночі стовпчики термометрів коливатимуться від 1 морозу до 6 тепла. У західних і південних регіонах вдень буде 10-13 тепла, а вночі – від -2 до 0 градусів.

Погода в Києві на 31 Березня
Погода в Києві на 31 Березня

Якщо говорити про погоду в столиці України, то там в крайній день березня теж буде тепло, опади будуть відсутні. У денний час температура повітря в Києві складе 14-16 градусів вище нуля, а вночі – всього 4-6 градусів тепла.

Нагадаємо, що синоптики розповіли, якою буде погода на території України найближчими днями.

Як раніше повідомляв портал "Українці", співробітники МВС дали важливі рекомендації у зв'язку з погіршенням погоди.

Також портал "Українці" писав, що синоптик Владислав Білик пояснив, коли в Україну прийде весна.