В Україні За останній тиждень (7-14 червня) в середньому кілограм свинини подорожчав на 3,2 грн, або на 7,6%. Фермери та підприємства продають свиней на забій за середньою ціною 45,3 грн за кілограм.

Про це повідомляє SEEDS.

За даними Асоціації "Свинарі України", ціни на м'ясо зростають вже другий тиждень поспіль. Відзначається, що попит на даний продукт збільшується і впливає на котирування свиней забійних кондицій. Крім того, зростання цін на свинину викликане і початком сезону пікніків, який затримався через затяжну холодну погоду.

Молоко і м'ясо
Молоко і м'ясо

На початку поточного місяця середня ціна на свиней у живій вазі становила 42,1 грн за кілограм. Тільки за перший тиждень червня ринкова вартість зросла на 2,5 грн, або 6%. Так, ще тиждень тому свинину продавали за 41,5 - 43 грн за кілограм.

А ось протягом травня котирування навпаки знижувалися, але така тенденція є характерною для періоду після Великодня і травневих свят.

Раніше повідомлялося про те, які продукти найбільше подорожчали в травні цього року. Варто відзначити, що серед основних продуктів харчування подешевшали тільки яйця.