Перша леді України Олена Зеленська прибула до Полтави з нагоди відкриття першої в цьому місті "Тато-школи". Дружина президента вразила публіку розкішним образом.

Дружина президента України Олена Зеленська оприлюднила чергову серію фото на особистій сторінці в інстаграмі. Там вона розповіла, що прибула до Полтави з нагоди відкриття "Тато-школи". Таких закладів в Україні вже вісім, планується запуск ще двох.

Олена Зеленська пояснила, що метою створення цього клубу для відповідальних пап є популяризація ідеї залученого і усвідомленого "папства".

Олена Зеленська
Олена Зеленська

"Тут чоловікам допоможуть освоїти всі нюанси батьківства, вони зможуть отримати консультацію дитячого психолога, підготуватися до появи малюка і просто якісно провести час зі своїми дітьми і таким чином стати ближче до них», - написала перша леді.

Образ Олени Зеленської

Дружина президента України виступила перед публікою з промовою. Виглядала перша леді вишукано і елегантно. Для нового образу вона приміряла чорний топ і стильний повітряний костюм молочного кольору, що складається з брюк і жакета.

Перша леді поєднала таке вбрання з чорними лакованими туфлями з гострим носком. Вона доповнила образ золотими сережками. Олена Зеленська зробила лаконічну зачіску, зібравши волосся в низький пучок. Дружина президента завершила аутфіт ніжним макіяжем.