Кабінет міністрів під час засідання 21 липня прийняв рішення внести зміни до постанови про виділення коштів для призначення доплат особам, які отримують менше 2200 грн пенсії.

Про це стало відомо під час трансляції засідання на Youtube.

Уточнюємо, що таку доплату отримають понад 30 тисяч українців з інвалідністю I групи. У пояснювальній записці до документа йдеться, що саме така кількість людей із зазначеною групою інвалідності отримують менше 2,2 тис грн пенсії.

пенсії, виплати, люди похилого віку
пенсії, виплати, люди похилого віку

"Метою прийняття акта є забезпечення підтримки осіб з інвалідністю I групи шляхом надання з 1 липня щомісячної доплати до пенсії в сумі, якої не вистачає до 2 200 гривень", - сказано в пояснювальній записці до документа.

пояснювальна записка Кабміну
пояснювальна записка Кабміну

пояснювальна записка Кабміну
пояснювальна записка Кабміну

Відповідну порівняльну таблицю опублікував народний депутат Олексій Гончаренко на своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, що Кабмін вже виділив понад 5 млрд грн на підвищення пенсій військовим і поліцейським. Зокрема, передбачається, що для військових і поліцейських встановлять щомісячну доплату до пенсії, а мінімальний розмір самих виплат складе 3854 грн.

Водночас, за даними Пенсійного фонду, станом на 1 липня 2021 року середній розмір пенсії в Україні становив 3 778,78 гривень. Так, за квітень-червень розмір виплат зріс на 54,13 грн або на 1,45%.