Квашена капуста, традиційна їжа в країнах Східної Європи, коріння якої сягає корінням у стародавній Китай, може похвалитися низкою переваг для здоров'я, про які, можливо, мало хто знає:

Низький вміст калорій та жирів.

Квашена капуста - низькокалорійний продукт, у 100 г якого міститься всього 19 ккал. Він також не містить жирів, що робить його відповідним варіантом для тих, хто стежить за споживанням калорій та жирів.

Багата незамінними поживними речовинами.

Незважаючи на свою низькокалорійну природу, квашена капуста багата на необхідні поживні речовини, включаючи вітаміни B6, C і K1, а також калій, залізо, фолієву кислоту і марганець.

Пробіотики для здоров'я кишківника.

Квашена капуста - багате джерело пробіотиків, корисних бактерій, які сприяють відновленню мікробіома кишечника. Це, своєю чергою, може підтримати здоров'я травної системи.

Ферменти у квашеній капусті.

Процес ферментації, пов'язаний із приготуванням квашеної капусти, призводить до утворення ферментів, які можуть допомогти у процесі травлення та сприяти загальному здоров'ю кишечника.

Підтримка імунної системи

Здоровий кишковий мікробіом має вирішальне значення для міцної імунної системи. Пробіотики у квашеній капусті допомагають підтримувати збалансовану кишкову флору, запобігаючи надмірному зростанню шкідливих бактерій та потенційно стимулюючи вироблення природних антитіл. Регулярне вживання продуктів, багатих на пробіотики, може знизити ризик інфекційних захворювань.

Контроль ситості та ваги.

Завдяки своїй низькій калорійності та значному вмісту клітковини квашена капуста сприяє відчуттю ситості, допомагаючи контролювати вагу за рахунок зниження загального споживання калорій.

Включення квашеної капусти в раціон забезпечує не лише пікантну та ароматну добавку до їжі, але й низку переваг для здоров'я, пов'язаних зі здоров'ям кишечника та харчуванням.

Нагадаємо, ви розоритеся, якщо немає запасів: потужний зліт цін на найважливіший продукт спустошить гаманці

Раніше «Українці» повідомляли, коли потрібно терміново звертатися до психолога: названо три екстрені випадки. Це не жарти

Як повідомляли «Українці», натуральний домашній майонез: простий, але геніальний рецепт ніжного "блаженства" без хімії