Яловича печінка є відмінним джерелом поживних речовин, пропонуючи різні переваги для здоров'я та виступаючи як низькокалорійна альтернатива м'ясу.

Як повідомляє "Clevelend Clinic", ось основні причини розглянути можливість додавання яловичої печінки до свого раціону:

Багато залізом.

Яловича печінка є важливим джерелом заліза, найважливішого компонента гемоглобіну та еритроцитів. Залізо підтримує здорову кров, транспортування кисню та сприяє розвитку м'язів.

Високоякісний білок.

Яловича печінка, насичена білком, сприяє відновленню та підтримці м'язів. Вміст білка в печінці відіграє роль у забезпеченні киснем еритроцитів, забезпеченні додаткової енергією під час тренувань та сприяння зниженню ваги, викликаючи відчуття ситості.

Вітамін А для зору.

Яловича печінка містить достатньо вітаміну А, необхідного для підтримки зору та зміцнення імунної системи. Хоча вітамін А корисний, слід уникати надмірного вживання яловичої печінки, оскільки вона може бути токсичною та негативно впливати на зір, особливо у вагітних жінок.

Яловича печінка збагачена різними вітамінами групи B:

Фолат (вітамін B9) сприяє зниженню артеріального тиску та підтримує здоров'я плода під час вагітності.

Тіамін (вітамін B1), рибофлавін (вітамін B2) та ніацин (вітамін B3) сприяють виробленню енергії та функціонуванню клітин.

Вітамін B12 підтримує здоров'я мозку, енергетичний обмін, функцію нервів та здоров'я крові.

Щоб приготувати смачну страву з печінки, дієтологи радять замочити її в молоці на 30-60 хвилин. Казеїновий білок у молоці допомагає видалити залишки крові та домішок із печінки, зменшуючи її металевий та гіркий смак.

Крім того, кальцій у молоці допомагає знизити кислотність, покращуючи загальний смак страви. Включення яловичої печінки у свій раціон може стати смачною та поживною добавкою, що пропонує низку необхідних поживних речовин.

Нагадаємо, як правильно зберігати мед, щоб він не втратив своєї користі

Раніше «Українці» писали, геніальний рецепт для лінивих: коржики з картоплею на швидку руку – смачніші за будь-які пиріжки

Як повідомляли «Українці», як приготувати бездоганне яйце пашот у мікрохвильовій печі: одна хвилина і готове