Багато господинь та господарів уникають заморожування кропу на зиму, побоюючись, що він втратить смак та аромат при дії низьких температур. Однак є способи зберегти свіжий кріп у замороженому вигляді, гарантуючи, що він збереже свій смак та аромат, як і свіжозрізаний із городу.

Кріп легко вбирає вологу, тому його миття перед заморозкою може призвести до втрати смаку та аромату. Натомість виберіть найчистіші пагони і заморозьте їх, не промиваючи. Такий підхід допомагає зберегти всі корисні властивості та запобігає утворенню льоду.

Нарізка кропу на великі шматочки допоможе зберегти його аромат. Гілки більшого розміру зберігають більше соку, що має вирішальне значення для збереження смаку. Укоротіть стебла і при необхідності відокремте великі гілки, але не ріжте кріп надто дрібно.

Заморожування кропу невеликими порціями допомагає зберегти смак. Швидке заморожування знижує ризик втрати аромату. Розкладіть кріп по невеликих пакетиках, розрівняйте їх та помістіть у морозилку. Цей метод гарантує, що кожна порція збереже свіжість та смак, коли вам знадобиться її використати.

Нагадаємо, заготовте зелену цибулю на зиму: найкращий спосіб тривалого зберігання без заморозки, щоб зберегти користь та смак

Раніше «Українці» писали, літній салат "помідори половинками" на зиму: вас благатимуть розкрити рецепт цього блаженства

Як повідомляли «Українці», улюблені хрусткі мариновані огірочки: солодкуватий та ароматний рецепт на зиму