Український актор, сценарист, телеведучий, художній керівник і автор Студії "Квартал-95" Олександр Пікалов поділився фотографією, на якій був разом зі своїм колегою Євгеном Кошовим.

Відповідну фотографію Олександр Пікалов опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На даному кадрі Олександр стоїть на передньому тлі в приміщенні, що нагадує актовий зал, судячи з кількості стільців, які там знаходяться. Також на фотографії чітко видно, що на одному зі стільців сидить відомий комік і ведучий Євген Кошовий.

"У мене нове вухо", - прокоментував свій пост Пікалов.

Що стосується образу самого Пікалова, то він не змінився, все такий же брутальний бородатий чоловік. У той час, як Євген Кошовий змінив свій образ, відростивши трохи волосся.

Фотографія Олександра Пікалова з його сторінки в Instagram
Фотографія Олександра Пікалова з його сторінки в Instagram

Колега по сцені і надійний друг Олександра тримає в руках зошит і, повернувши голову до об'єктиву, зробив спільне фото. Судячи по зошиту в руках, можна подумати, що коміки, можливо, пишуть новий сценарій для чергового шоу "Квартал - 95".

Як відомо українській публіці і фанатам "Квартал – 95" , Олександр Пікалов активно бере участь у багатьох сценах даного шоу. Також він є частим гостем на різноманітних телепередачах.

Крім цього, потрібно зауважити, що український актор Пікалов, ось уже багато років є художнім керівником студії "Квартал – 95", а також автором і сценаристом всім відомого гумористичного проекту.

Нагадаємо, що Олександр Пікалов постав у новому образі, який оцінила дружина Євгена Кошового.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олену Кравець помітили в компанії з Валентином Міхієнком.

Також портал "Українці" писав, що Юрій Ткач опублікував чергове гумористичне відео в мережі.