Фахівці розповіли, що такого є в складі йогуртів, що їх обов'язково потрібно включити в свій раціон харчування і пити в хороших кількостях. Тим не менш, важливо знати, що його не потрібно пити кожен день певної категорії людей з деякими порушеннями.

Про це повідомляє портал "Comments.ua"

Наприклад, дієтолог Моргін Клер розповіла, що в йогурті містяться корисні бактерії, які покращують травлення і контролює вагу людини. Тому ті, хто стежить за своєю фігурою, повинні пити йогурт в якості перекусу.

Медик Ембер О'брайан додала, що в складі йогурту є багато кальцію, який потрібно пити для того, щоб підтримати кістки в хорошому стані. Нутриціолог Разве Батул, в свою чергу, взагалі говорить про те, що продукт може поліпшити настрій і зміцнити імунітет людини.

Користь йогурту для організму
Користь йогурту для організму

Проте, йогурт має якісь протипоказання - його не потрібно щодня пити людям, які страждають від слабкого шлунка. Йогурт може викликати різні порушення в організмі, наприклад, діарею, нудоту або метеоризм. Також йогурт не потрібно пити тим, хто не переносить лактозу.

Якщо регулярно пити йогурт, в якому є барвники, багато цукру і підсилювачі смаку, то здоров'я може серйозно порушитися. Тому краще купувати натуральний йогурт, в якому немає добавок, і самим додавати туди горіхи, ягоди або фрукти.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, які продукти важливо вживати для зміцнення імунної системи.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фахівці розповіли, чому важливо вживати суп.

Також портал "Українці" писав, що медики розповіли, з яких причин людина може стрімко набирати вагу.