Згідно з останніми ринковими даними GfK, протягом листопада у Великобританії було продано майже 900 000 ігрових консолей. Це багато значить, так як Великобританія є показником світової ігрової індустрії.

Дані про продажі були зібрані за чотири тижні листопада по 28 листопада.

PlayStation 5
PlayStation 5

Що стосується домашніх консолей (не портативних пристроїв), це восьмий за величиною місяць продажів консолей і другий за величиною місяць за доходами від консолей після грудня 2013 року, коли PS4 і Xbox One отримали великі нові поставки.

Найуспішнішою приставкою минулого місяця стала нещодавно випущена PlayStation 5. а це означає, що Nintendo Switch довелося задовольнятися другим місцем тільки втретє за два роки. Тим не менш, це був важливий місяць для Switch: продажі обладнання зросли на 96% порівняно з попередніми чотирма тижнями.

Чорна п'ятниця для консолі пройшла успішно, і в цьому році продажі обладнання Switch зросли на 63,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

PlayStation 5
PlayStation 5

Що стосується коробкового програмного забезпечення, минулого місяця (25 Жовтня - 21 листопада) у Великобританії було продано 2,38 мільйона ігор. Ігри Switch були найпопулярнішими на місяць, на їх частку припадало майже 35% всіх проданих ігор, за ними слідувала PS4.

Nintendo став найкращим видавцем Місяця завдяки постійним високим продажам Animal Crossing: New Horizons, Mario Kart 8: Deluxe, Minecraft та Super Mario 3D All-Stars. Компанія стримувала сильну конкуренцію з боку Ubisoft, яка продемонструвала великі продажі Assassin's Creed Valhalla (№2) і Watch Dogs: Legion (№5).

Assassin's Creed Valhalla
Assassin's Creed Valhalla

Найбільш продаваною грою місяця стала Call of Duty: Black Ops Cold War. Шутер Activision продав значно менше коробкових одиниць, ніж попередні ігри франшизи, причому переважна більшість продажів припадала на цифрове завантаження.

Інша велика нова гра в чартах-це гра Spider-Man: Miles Morales для PS4 і PS5. Їй вдалося досягти 4 місця і вона в основному продавалося на PS5. Фактично, це була найбільша гра, випущена для PS5, яка випередила Call of Duty.

Call of Duty
Call of Duty

Не дивно, що запуск нових консолей викликав сплеск на ринку аксесуарів. У листопаді (25 Жовтня - 21 листопада) було продано близько 1,25 мільйона аксесуарів, що на 61,4% більше в порівнянні з попереднім місяцем і на 48,3% в порівнянні з листопадом минулого року.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Найбільш продаваними аксесуарами місяця були контролер PS5 DualSense (№1) і навушники Pulse 3D для PS4 і PS5 (№2). PS4 DualShock опускається з першого рядка на 3 місце, в той час як нові контролери Xbox дебютують на 4-му (Shock Blue), 5-му (Carbon Black) і 9-му місці (Robot White). Серед інших нових аксесуарів в таблицях - Media Remote для PS5 (№7), зарядна станція DualSense (№ 8) і камера PS5 HD (№ 11).