Офіційний реліз Resident Evil Village відбудеться в травні, але, схоже, в інтернеті починають з'являтися великі витоки інформації. Так що будьте обережні в майбутньому, так як тепер мережа рясніє спойлерами.

Resident Evil Village
Resident Evil Village

Як повідомляє Eurogamer, Capcom намагається вилучити з мережі Відео з витоками з Resident Evil Village. Це не просто уривки з демонстрації the Maiden Resident Evil Village, це абсолютно нові сцени, що демонструють зустрічі з популярною леді Альсіною Дімітреску з Resident Evil Village.

Ці витоки, які ми тут не будемо детально описувати, як повідомляється, пов'язані з робочими даними для розробників Resident Evil Village, ймовірно, пов'язані з масовим зломом даних Capcom.

У листопаді минулого року Capcom стала жертвою масштабної атаки здирників з боку групи під назвою хакерська група Ragnar Locker. Хакери стверджували, що вкрали безліч інформації, включаючи файли і внутрішні документи, і зажадали викуп в біткойнах в розмірі 11 мільйонів доларів.

Resident Evil Village
Resident Evil Village

Як повідомляється, календар майбутніх випусків компанії та потенційно 390 000 одиниць особистої інформації були скомпрометовані. Незважаючи на це, Capcom заявила, що атака мала "обмежений вплив" і що розслідування заподіяної шкоди триває.

Тим не менш, фанати, які бажають уникнути спойлерів Resident Evil Village, повинні бути особливо обережні в майбутньому. Витоки основних відеоігор, здається, збільшилися в останні роки, оскільки частини Cyberpunk 2077 та The Last Of Us Part 2 просочилися перед офіційними датами випуску.