TAKE-Two Interactive прокоментували великий слух про Grand Theft Auto, оскільки геймери чекають новин про дату виходу GTA 6.

До того моменту, коли користувачі зможуть запустити GTA пройде ще не менше 18 місяців. Може бути вже і 2022 рік, перш ніж ми дізнаємося все про гру для PS5 і Xbox Series X.

І хоча Rockstar Games зберігає мовчання про свої плани щодо Grand Theft Auto 6, її материнська компанія не прокоментувала інші чутки.

У тому числі Take-Two Interactive запитали про великий бек-каталозі Rockstar.

Ходили чутки, що кілька ігор можуть бути випущені на PS5 і Xbox Series X в рамках проекту ремастера.

Grand Theft Auto
Grand Theft Auto

А під час недавнього звіту про доходи через Seeking Alpha генеральному директору Take-Two Штраусу Зелнику було поставлено питання:

"Якщо згадати франшизу Grand Theft Auto і той факт, що ми продали більше 140 мільйонів одиниць гри. І якщо припустити, що, ймовірно, є деякий збіг, коли у людей є більше однієї копії гри. Схоже, що існує величезна аудиторія людей, які, ймовірно, ніколи не грали в GTA IV або будь-які інші попередні ігри GTA, які вийшли до цього. І мені просто цікаво, як ви думаєте, очевидно, що є величезний апетит до контенту GTA і які Ваші погляди на те, щоб подумати про ремастеринг попередніх ігор".

У відповідь Зелник заявив, що не буде робити ніяких оголошень, навіть якщо Ігри знаходяться в активній розробці.

Ця робота ляже на Rockstar Games, а це означає, що якщо будуть які-небудь майбутні анонси щодо GTA 6 або інших ігор, вони будуть виходити тільки від студії-розробника.

Зелнік сказав: "я б сказав, що це чудове і обнадійливе питання. Я схильний залишити це більше як твердження, ніж питання. І всі оновлення в нашому графіку випуску будуть надходити від Rockstar Games".

Цікаво відзначити, що Зелнік не сказав нічого, щоб виключити проект ремастера, залишивши питання відкритим для оголошення Rockstar Games в майбутньому.

Інше питання, що стосується розширення існуючих франшиз, включаючи Grand Theft Auto, показало, що в найближчі роки від Take-Two вийде багато нових ігор.

Grand Theft Auto
Grand Theft Auto

Зелнік сказав: "так здорово, що у нас є ці незвичайні франшизи, які продовжують захоплювати і залучати споживачів через багато років після запуску. І причина того, що це відбувається – це, перш за все, Початкова якість, якій немає рівних в нашому бізнесі. По-друге, наші лейбли, Rockstar Games і 2k, продовжують надавати контент на постійній основі, що ще більше привертає увагу. І якщо ми продовжимо робити це, то ми доб'ємося аналогічних результатів. Думаю, ви маєте рацію в тому, що споживачі дійсно відчувають задоволеність конкретними франшизами. І якщо ви продовжите надавати відмінний контент, вони будуть підтримувати вас постійно. Ми бачимо це у всіх формах розважального бізнесу. У той же час ми завжди повинні створювати нові назви, як нові версії існуючих улюблених франшиз, так і нову інтелектуальну власність. А якщо цього не зробити, то ми спалюємо мости. З цією метою в найближчі п'ять років ми плануємо випустити на ринок 93 нових релізу, що більш ніж удвічі перевищує наші можливості розробки всього кілька років тому".

Але поки готуються до виходу і знаходяться в розробці безліч проектів від провідних розробників, новин про GTA 6 в 2021 році немає.

Ситуація може змінитися в найближчі місяці, оскільки очікується, що PS5 і Xbox Series X стануть основним центром уваги Rockstar Games.