У Держспоживслужбі підтворили, що виробничі потужності компанії "Агромарс" опломбовані. При цьому в торгових кіосках Запоріжжя реалізують продукцію цієї ТМ

Виробничі потужності компанії "Агромарс" (ТМ "Гаврилівські курчата") зупинили роботу і не випускають курятину. Про це повідомили у Держспоживслужбі на запит УНН.

Представники управління Держпродспоживслужби в Київській області проводили виїзну перевірку, під час якої переконалися в зупинці виробництва.

Курка. Фото: скріншот відео.
Курка. Фото: скріншот відео.

"Відповідно до інформації Вишгородського відділу, прибувши на місце, було встановлено, що на зазначеному підприємстві ознак здійснення діяльності з розведення, утримання, забою свійської птиці, а також виробництва і зберігання харчових продуктів не виявлено. Потужності знеструмлені, законсервовані і опломбовані", - повідомили у відомстві.

У Держпродспоживслужбу звернулися у зв'язку з тим, що під брендом тривають поставки продукції в торгові кіоски Запоріжжя. Притому, що в мережах супермаркетів товар під ТМ "Гаврилівські курсата" не представлений.

ЗМІ з'ясували, що від імені "Агромарс" курятина надходить від компанії "Меритон", зареєстрованої в Маріуполі.