Авіакомпанія SkyUp Airlines скасовує польоти на трьох з восьми раніше оголошених маршрутах всередині України. Про це повідомила прес-служба лоукостера у четвер, 2 липня.

Зокрема, скасовуються перельоти між Львовом і Харковом (з 5 липня по 15 вересня), а також з Києва до Львова і Харкова (з 6 липня по 15 вересня - обидва).

Говорячи про причини такого рішення, в авіакомпанії відзначили, що виконання внутрішніх рейсів є соціальним продуктом для SkyUp і запуск таких рейсів є можливим при повноцінне відновлення міжнародної польотної програми, оскільки за рахунок неї компенсуються недоотримані кошти на внутрішніх рейсах. Однак до теперішнього часу міжнародна програма відновлюється тільки за трьома напрямками.

"SkyUp працює по лоукост-моделі і може забезпечувати лише певний відсоток квитків за ціною на рівні 500 грн. Зберігати таку вартість на всьому рейсі неможливо, оскільки ПДВ, що входить до її складу, істотно збільшує собівартість рейсу. Таким чином, ми спостерігаємо таку тенденцію: коли в системі залишаються дорогі квитки, попит на рейс знижується. Відповідно, завантаженість зменшується ", - пояснили в прес-службі.

Крім того, в SkyUp відзначили, що на готовність українців запланувати політ істотно впливають і карантинні обмеження, "які змушують впроваджувати нові заходи безпеки під час подорожей".

Авіакомпанія повідомляє, що всім пасажирам, які придбали квитки на вищевказані рейси, вартість квитків буде відшкодована автоматично - гроші на банківський рахунок покупців повертаються протягом тижня. SkyUp також надішле на електронну пошту промокод на 10% -ву знижку на наступну покупку квитків або послуг на сайті компанії.