Міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що мета Росії - не Україна. Ворожа держава бажає, щоб їх боявся весь світ.

Про це та загрозу вторгнення Росії, реакцію Заходу, нову зброю, визнання "ЛДНР", скасування строкової служби та українські "Байрактари", – міністр оборони Олексій Резніков розповів в інтерв'ю РБК-Украина.

"Інформаційні вкиди можуть переслідувати різний характер. "Жовта преса" робить це з однією метою, більш серйозна намагається відстежувати і давати справжню правду. І кожен робить свою роботу. Але я хочу підкреслити: ми відстежуємо зміни обстановки навколо наших кордонів, ми звіряємо це з даними, які нам дають колеги і партнери, розвідувальні спільноти різних країн – фактаж збігається. Але оцінки, припущення, гіпотези і версії потім вибудовуються дуже по-різному. І вони дуже сильно залежать від порядку денного тієї країни, звідки, власне, і відбувається цей інформаційний вихід", – розповів Олексій Резников, повідомляє офіційна сторінка Міністерства оборони України у мережі Фейсбук.