Харків продовжує тримати оборону під ураганним вогнем ворожої реактивної артилерії та авіаційних ударів.

Ворог у своїй жорстокості і безсилій люті лупить по самим незахищеним цивільним об'єктам: школам, лікарням, пологовим будинкам.

Народний депутат Олексій Гончаренко розповів, що 1 березня в Харкові сталося маленьке диво - в місті народилися двійнята. Але вже 2 березня батьків малюків вбило при обстрілі російських фашистів, які не припиняють утюжити місто.

"Виродки, вам немає вибачення! Вчора в Харкові народилася двійня - хлопчик і дівчинка. Сьогодні ці немовлята залишилися сиротами, їхні батьки загинули під обстрілами. 2022 рік, Європа. Це відбувається на очах у всього світу. Вже знайшлися люди, які готові стати прийомною сім'єю для крихт. Тому що ми своїх не кидаємо. Ми знаємо, що чужих дітей не буває. І завжди, чуєш мерзота фашистська, завжди ми готові допомогти один одному і віддати останнє за рідну країну, за наших дітей, жінок, людей похилого віку. Але вам цього не зрозуміти! Вже ніколи! Сьогодні в Харкові ви вмилися нашою кров'ю, але вже завтра ви точно будете гнити в сміттєвому мішку", - пише Олексій Гончаренко.