Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляє, що деякі народні депутати їздять на роботу громадським транспортом. Про це політик сказав в ефірі одного з телеканалів.

Таку заяву голова ВРУ зробив відповідаючи на питання щодо покращення транспортної ситуації в урядовому кварталі, якщо заборонити народним депутатам користуватися автомобілями, Разумков сказав: "Я думаю, що ні, тому що багато хто їздить з водіями, і вони не залишають машини. Є ті, хто приїжджає на громадському транспорті. Це не байки, це реальність". Однак прізвища цих депутатів він не назвав.

"І це навіть не один, не два, не три народних депутатів. Дійсно, користуються громадським транспортом",- прокоментував Разумков.

Він ствердно відповів на уточнення, чи йдеться про депутатів від "Слуги народу". "Я можу говорити про трьох осіб, яких, я точно знаю, що вони користуються громадським", - заявив голова ВР.

Разумков також навів приклад, що один народний депутат "дуже скаржився на ту музику, яка звучить в маршрутках".

Раніше портал "Українці" публікував матеріал щодо статків чиновників, які вони на передодні виборів не дуже поспішають декларувати.