Господарка кішки Гайки, мешканка Рівного Ірина Білотіл поділилася у Фейсбуці повідомленням, у якому від ім'я своєї домашньої улюблениці повідомляє про її намір балотуватися на міського голову. Мовляв, Гайка є лідером КПУ - Котячої партії України й саме від цієї політсили йде на вибори.

Чому вона це робить? Бо вона народилась і виросла в Рівному, бо тут її підібрали добрі господарі рівняни, бо тут вона народила 2 виводки дітей Ірина Білотіл

Ми довго тримали інтригу, але нарешті прийшов час сказати... #Гайка заявила, що буде балотуватись на пост мера Рівного...

Posted by Ірина Білотіл on Sunday, September 20, 2020

На завершення вона закликала приєднуватися до партії гайченят.

Повідомлення зібрало понад 100 лайків та понад 40 коментарів, а також викликало жарти користувачів мережі. Вони писали: "Нарешті мером буде жінка, хоч і стерилізована, хоч і кішка, але жінка", "Я думаю, це найгідніший і найчесніший кандидат! Гайку в мери!!!", "Супер, буде справжній мер, що вміє закручувати гайки старій системі."

Також користувачі соціальної мережі публікували у коментарях фото своїх пухнастиків, які, за їхніми словами, готові увійти до команди Гайки.

Нещодавно портал "Українці" публікував матеріал про бурхливий гнів користувачів викликаний постом Голови держави у Фейсбук. "Не звизди",- пишуть українці президенту.