Президент України Володимир Зеленський відвідав базовий табір Головного управління розвідки під час робочої поїздки на лінію розмежування в Донецькій області.

Про це повідомила пресслужба ОПУ.

"Глава держави ознайомився з умовами проживання військовослужбовців. Володимир Зеленський оглянув сучасні комфортні модулі, в яких проживає особовий склад. Президент пообідав з військовими. У солдатській їдальні Глава держави спробував борщ і рисову кашу. Він залишився задоволений стравами, якими годують військовослужбовців", - сказано в повідомленні.

В обмін на те, що його погодували, президент вручив військовослужбовцям державні нагороди.

"Ви всі для нас герої. Ви несете складну і небезпечну службу. Бажаю вам здоров'я, натхнення, сили захищати нашу незалежність", - заявив він, вимовляючи післяобідню промову перед захисниками.

Як відзначає портал "Українці" напередодні Володимир Олександрович Зеленський закликав українців святкувати день винороба. За його словами, виноробство - це важлива складова в розвитку сільського господарства і створення робочих місць в сільській місцевості.

А також про те як представник Євросоюзу красиво поставив на місце Зеленського у своїх намірах вибити з Європи якмога більше коштів.