Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, коли може бути введе карантин вихідного дня. Про це він заявив в ефірі політичного шоу "Право на владу".

Карантин вихідного дня в Україні може набути чинності вже з наступного тижня. Про це заявив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Максим Степанов
Максим Степанов

Карантин вихідного дня передбачає, що більш суворі обмеження будуть діяти у вихідні. Якщо його введуть, в такі дні, зокрема, буде обмежена робота торгово-розважальних центрів, а ресторанам і кафе дозволять працювати тільки на винос.

"Ми хочемо, щоб люди менше проводили час разом і отримували можливість передавати один одному хворобу", - підкреслив Максим Степанов.

Раньше Українець писали, що ситуація з поширенням Covid-19 в Україні наближається до критичної. Подолати пандемію можливо лише за умови відповідального ставлення кожного громадянина до встановлених правил.

Максим Степанов
Максим Степанов

Про це заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов у Верховній Раді, передає офіційний сайт МОЗ.

"Звертаюся до кожного, незалежно від того, де ви знаходитесь: тут, в сесійній залі, по той бік екрану телевізора, в громадському транспорті, в магазині, на роботі або вдома. Я звертаюся до кожного українця. Ми дійшли до точки неповернення і близькі до катастрофи», — підкреслив глава МОЗ.

Максим Степанов
Максим Степанов

Міністр зазначив, що ситуація критична не тільки в Україні, а й у світі. Англія, Франція, Австрія, Німеччина, Іспанія - знову вводять жорсткі карантинні обмеження. Навантаження від Covid-19 не витримують навіть найпотужніші медичні системи європейських країн.

"Попереду-важкі часи. Наступні слова багатьом не сподобаються, але це факт: немає когось одного окремо відповідального за боротьбу з Covid-19. Ніхто в світі не здатний самостійно вирішити проблему коронавірус. Більш того, ніхто ні за кого не вирішить цю проблему. Проскочити не вдасться. Настав час особистої відповідальності кожного. Так, я не обмовився. Коронавірус поширюється виключно від однієї людини до іншої. Тому кожен з нас несе особисту відповідальність за поширення коронавірусу», — заявив Максим Степанов.