Як повідомляє поліція Києва, тіло зниклого волонтера виявили в квартирі в Дніпровському районі столиці. Тим часом Олексій Кучапін проживав в Деснянському районі.

Під час попереднього огляду тіла криміналісти не виявлено зовнішніх ознак насильницької смерті. Остаточна причина смерті буде встановлена ​​після проведення судово-медичної експертизи. З огляду на нові обставини, слідчі перекваліфікували кримінальне провадження на ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України з додатковою кваліфікацією - природна смерть.

Про подробиці трагедії "1+1" розповіла прес-офіцер Деснянського управління поліції Києва Наталія Федоровська.

Так, це він - Олексій Кучапін. Його тіло знайдено в орендованій квартирі в Києві. При ньому були документи. 90% - це природна смерть, але ще сьогодні буде розтин тіла, тоді ми вже офіційно зможемо назвати причину смерті. Зараз чекаємо родичів і близьких для впізнання тіла.

Про обставини зникнення керівника благодійної організації "Дім милосердя" Олексія Кучапіна в соцмережі розповів його колега, волонтер Захарія Керстюк.

16.07 Олексій зник дуже дивним чином, сказавши, що їде в Дніпро у справах за допомогою бла бла кар, і на зв'язку більше не з'явився. І не просто не з'явився, але дивним чином він зник з усіх наших закритих волонтерських груп, де ми обговорюємо ситуацію навколо знедолених в нашій країні, і саму допомогу бездомним. З усіх цих груп його номер був видалений. А самі телефони поза доступу. Так само перестав працювати сайт "Дім Милосердя".

За словами Керстюк, останнім часом Олексій активно займався розслідуванням продажів дітей на експорт, і намагався допомогти вирватися з рабства незаконно утримувався під ці "програми" дівчаткам-сиротам. Також він намагався повертати відібране від бабусь і інвалідів квартири. При цьому він критикував Соціальний департамент КМДА за те, що вони відмивали гроші на допомогу бездомним.