В останній місяць літа на українців чекає додатковий вихідний з нагоди Дня Незалежності, який припадає на 24 серпня.

Таким чином, в українців знову будуть довгі вихідні - вони відпочиватимуть три дні поспіль - з 22 по 24 серпня (з суботи по понеділок) включно.

Вихідні

20 робочих днів;

10 законих вихідних - 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30;

24 серпня - понеділок, День Незалежності України, вихідний.

Свята

1 серпня День інкасатора

2 серпня День повітряних сил ЗСУ

8 серпня Міжнародний день альпініста

9 серпня День ветеринара, День будівельника

15 серпня День археолога

19 серпня День пасічника

23 серпня День державного прапора України

24 серпня День Незалежності України

29 серпня День далекобійника, День авіації України

30 серпня День шахтаря

Раніше Українці писали, що дослідники з Національного центру даних по снігу і льоду (NSIDC) помітили, що рівень льоду в морях поруч з Сибіром різко зменшився. Це пов'язано з масштабними пожежами в цьому регіоні.

За останній місяць на території Сибіру відбулося відразу кілька резонансних пожеж - за даними ІСДМ-Рослесхоз, на 20 липня площа лісових пожеж становить 1,62 млн гектарів. Дослідники помітили, що підвищена температура призвела до того, що в регіоні прискорилось танення крижаного покриву.

Наприклад, вчені вивчили рівень льодів в море Лаптєвих на північ від Сибіру, ​​а також в Баренцевому морі. Вони виявили, що лід там знаходиться на рекордно низькому рівні для середини липня. Якщо його рівень продовжить падати, то до вересня 2020 року його опуститься до нового рекордного рівня. Це стане ще однією ознакою того, що Арктика переживає безпрецедентні зміни, оскільки вона нагрівається удвічі швидше, ніж велика частина решти планети.

Серед неочевидних причин танення дослідники називають частинки попелу, які осідає на снігу і заважає відбиватися сонячного світла. В результаті відображення слабшає, на поверхні затримується більше тепла, і сонце плавить крижану шапку і вічну мерзлоту.